В Ірпені з’явиться ще одна набережна біля Озера Мистецтв

В Ірпені у мікрорайоні СМУ на Озері Мистецтв планують облаштувати набережну. Про це повідомив CEO Товариства «Відважних» Володимир Карплюк.

Набережну облаштують у межах будівництва житлового комплексу «RIVER PORT». Товариство «Відважних» спільно з архітектурним бюро бюро Vovk+Partners Architects вже розробили концепцію майбутньої локації.

«Набережна має свій початок від мосту, який був нещодавно реконструйований, і простягнеться на 300 метрів до запланованого міського пляжу. Вздовж набережної будуть розміщені архітектурні об’єкти та культурні пам’ятки. ЖК «RIVER PORT» стане першим житловим комплексом в Україні, який матиме власну повноцінну набережну на березі озера», — розповів Володимир Карплюк.

За концепцією, на набережній планують облаштувати бігові та велосипедні доріжки, зони для відпочинку та пікніків, амфітеатр, фонтан та причал з човниковою станцією. За задумом авторів, ключовим елементом стане музичний маяк. Він має стати найбільшим в Україні.

Нагадаємо, Vovk+Partners Architects – відоме в Україні архітектурне бюро, що вже тривалий час є надійним партнером Товариства «ВІДВАЖНИХ». Ним було розроблено концепцію благоустрою скверу на вулиці Северинівській в Ірпені, передпроєктну пропозицію розширення та благоустрою частини парку «Покровський» вздовж Алеї Героїв АТО та 20 проєктів (стадія «ескіз») з відновлення та розвитку Ірпінської громади. Усі ці проєкти передані міськраді для використання управлінською командою міста при плануванні території громади.

ЖК «RIVER PORT» – престижне житло преміум-класу з унікальною атмосферою, власною інфраструктурою, прибережною зоною озера Мистецтв та човниковою станцією. Споруджується за монолітною технологією будівництва з дотриманням усіх стандартів та з переважним використанням екологічних матеріалів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.