В Ірпені відновлюють дві багатоповерхівки за підтримки МОМ

В Ірпінській міській раді відбулась робоча нарада за участю першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука, начальника Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Сергія Канюри, депутата Ірпінської міської ради Оксани Нечитайло та представників Міжнародної організації з міграції (МОМ). Під час зустрічі обговорили хід відбудови житлових об’єктів в місті, відновлення яких здійснюється за сприяння Міжнародної організації з міграції. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

Станом на сьогодні за підтримки МОМ тривають будівельні роботи у багатоквартирних житлових будинках по вул. Северинівська, 160-2 (утеплення фасадів) та Северинівська, 162-1 (відновлення пошкоджених несучих конструкцій даху).

«Крім цього, обговорили механізм соціальної оренди житла у новому багатоквартирному житловому будинку, який будуватиметься на місці зруйнованого, внаслідок активних бойових дій, за адресою: вул. Гостомельське шосе, 12», — додав Кравчук.

Житло стане доступним для внутрішньо переміщених осіб і окремих категорій місцевого населення завдяки механізму оренди, який буде розроблено та впроваджено в рамках проєкту.

«Відновлення житлового фонду – це складний та тривалий процес, який потребує значних зусиль та ресурсів. Роботи з відновлення житлових об’єктів в Ірпені тривають. Ми постійно моніторимо ситуацію та вживаємо всіх необхідних заходів, щоб максимально пришвидшити процес. Дякую надійним партнерам Ірпінської громади — Міжнародній організації з міграції за постійну підтримку відновлення Ірпеня», — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.