В Ірпені відбувся чемпіонат з волейболу серед дівчат

7-9 жовтня до Дня міста Ірпеня проходив відкритий чемпіонат з волейболу серед дівчат 2003-2004 року народження. У змаганнях взяли участь 8 команд з Ірпеня, Білої Церкви, Канева, Бучі, Коростеня, Києва, Борисполя та Чернівців.

Відкрив змагання перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, який привітав юних спортсменок та побажав успіху в спорті, впевненості, здорового духу і перемог.

14642489_979478632180667_7086087155122765967_n

Боротьба була запеклою: кожна команда намагалась показати себе, проте перші сходинки дісталася найсильнішим. За результатами змагань абсолютну першість здобула команда Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи, 2 місце посіла команда з міста Канів, 3 місце – команда Білої Церкви.

14581510_979478962180634_579672055530021381_n

Загалом чемпіонат пройшов цікаво та залишив багато приємних вражень.

За словами директора Ірпінської ДЮСШ Найближчим часом в Ірпені відбудеться відкритий чемпіонат з волейболу вже між хлопцями тієї ж вікової категорії.