![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/08/69256731_1080270419030171_4450562661075124224_n.jpg)
25 серпня в Ірпінському храмі Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви відбувся поетично-музичний вечір “Двомовне танго”. Про це повідомив директор Ірпінського історико-краєзнавчого аузею Анатолій Зборовський.
“Організатор і ведучий заходу поет Сергій Рожновський так пояснює назву. Виступають чоловіки і жінки, а чоловіча і жіноча мови відрізняються. До того ж лунала і російська мова. Сергій Рожновський, зокрема, прочитав віршоване звернення до російського Вані, якого кремлівські ліліпути послали вбивати українців. А чому танго? Цей танок насичений почуттями і експресією, як і поезія, яку декламували Сергій Рожновський, Антоніна Пашківська і Наталя Багіра”, – розповів Зборовський.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/08/68992806_1080269352363611_8066359593078358016_n.jpg)
Марія Рожновська прочитала вірші сучасного українського поета Сергія Жадана. Декламація чергувалася з виступами бардів Вікторії Козак і Олександра Редича. Глядачі подякували гучними оплесками за кожний виступ.