У Всесвітній день поезії, 21 березня, в Ірпені пройшов творчий поетичний конкурс серед школярів громади — «Душа болить за Україну». Захід приурочили до річниці звільнення Ірпеня від російських окупантів.
Щоб розповісти вірші сучасних українських поетів, а також твори власного авторства, в Ірпінській міській бібліотеці зібрались учні різних навчальних закладів Ірпеня. Зокрема, конкурсантами стали школярі з Ірпінського ліцею «Лінгвіст», Ліцею «Мрія», Ліцею №2, Ірпінського ліцею інноваційних технологій та Академічного ліцею НУБіП.
Діти читали вірші про війну, українську Перемогу, незламність українського народу та боротьбу України за незалежність.
Найкращих читців жюрі обирало у трьох вікових категоріях. Переможцями стали десятеро школярів:
І вікова категорія:
- Пархонюк Архип, учень Ірпінського ліцею «Лінгвіст»;
- Осколков Кирил, учень Ірпінського ліцею «Мрія»;
- Мігель Катерина, учениця Ірпінського ліцею №2;
ІІ вікова категорія:
- Довганич Єлизавета, учениця ІЛІТу;
- Коновал Марія, учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП;
- Цимбаліст Яна, учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП;
ІІІ вікова категорія:
- Гулянський Олександр, учень ІЛІТу;
- Любарець Анастасія, учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП;
- Бібік Софія, учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП;
- Хуторна Марія, учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337107139_1441417700001244_531580074982647151_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337124906_601098661877472_3548694505436287417_n-752x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337151679_133072543050121_4551672352242889155_n-675x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337159993_771056144413379_1138488820926637254_n-1024x573.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337170156_697427772163635_2415876622473393940_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337251431_738776620932071_8141494244850722466_n-1024x769.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337282919_157737570510307_8915987756885444608_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337350494_926781445439183_8493363437451569089_n-789x1024.jpg)
«Члени журі були вражені високим рівнем акторської майстерності читців, їх емоційністю та щирістю. Вітаємо переможців конкурсу!»,— написали в Управлінні.
Нагадаємо, 25 березня о 13:00 в Ірпінській міській бібліотеці відбудеться зустріч з авторкою книги-сповіді «Плахта» Іриною Говорухою. Зареєструватись можна ТУТ.