В Ірпені відбулось урочисте відкриття “Офісу роботодавця”

30 липня 2019 року в Ірпінському міському центрі зайнятості відбулось відкриття Офісу роботодавця. В рамках заходу провели  круглий стіл. Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook Ірпінського центру зайнятості.

Присутніми були понад 20 роботодавців та представників кадрових служб ринкоутворючих підприємств, соціальні партнери та представники ЗМІ.

“Офіс роботодавця створений з метою сприяння підвищення якості сервісного обслуговування клієнтів служби зайнятості. За окремим графіком роботодавці мають можливість проводити: ділові зустрічі, презентації підприємства, співбесіди з кандидатами на зайняття посад, розміщувати інформацію про підприємство”, – повідомив в.о. директора Ірпінського міського центру зайнятості  Петро Левчук.

За словами Петра Левчука, Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, що на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет – технологій.

Він підкреслив, що зараз застосовують не такий підхід щодо набору працівників, а новий –  рекрутинг. Підбір кандидатів на вільне робоче місце здійснюється індивідуально з урахування потреб, побажань та вимог роботодавця. Основною метою такого напрямку роботи є знайти для роботодавця висококваліфікованого фахівця.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірпінського міського центру зайнятості – Ольга Савченко зауважила, що метою впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

Роботодавець матиме можливість зайти у свій електронний кабінет  і переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. Також роботодавець зможе подати звіт за формою № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”, в тому числі і уточнювальні, в онлайн – режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС.

Начальником відділу активної підтримки безробітних Ірпінського міського центру зайнятості – Олесею Гончар поінформовано роботодавців про можливість організації професійного навчання безробітних на виробництві шляхом стажування, про надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності та про послуги з підтвердження професійного навчання шляхом атестації та видачі свідоцтва за кваліфікацією набутою протягом трудового досвіду.

Інспектор відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області  Тетяна Пружанська проінформувала присутніх про механізми сплати податків, зборів та єдиного внеску роботодавцями, контроль за повнотою та правильністю податкових платежів та подання відповідної звітності.

Начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Управління інформаційних систем та електронних реєстрів ГУ ПФУ у Київської області – Ольга Андрійчук надала роз’яснення про дотримання законодавства про пенсійне забезпечення, ведення обліку та звітності осіб, які підлягають загальнообов’язковому соціальному страхуванню, контроль за правильністю та вчасністю внесення відомостей.

Також фахівці Ірпінського МЦЗ присутніх ознайомили із особливостями надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян компенсації; надання роботодавцям – суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації; здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб та про умови отримання консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням на громадських засадах представників органів державної влади.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.