![118545515_3072908122835895_8147109945816965660_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/08/118545515_3072908122835895_8147109945816965660_n.jpg)
30 серпня в Ірпені, в мікрорайоні СМУ, на перехресті вул. Северинівської та 10-ї лінії, буде проводитися “День здоров’я”. Про це повідомила, голова Ірпінської агенції розвитку Оксана Нечитайло.
“У час погіршення епідемічної ситуації щодо COVID-19 в Україні та з метою профілактики хронічних захворювань в осінній період, напередодні 1 вересня організовуємо “День здоров’я” на СМУ в Ірпені”, — зазначила вона на своїй сторінці в соцмережі.
З 10-ї до 13-ї години всі охочі матимуть можливість безкоштовно виміряти тиск, температуру тіла й рівень цукру в крові, пройти пульсоксиметрію та отримати консультацію лікаря.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!