В Ірпені спростували інформацію про закриття міського історико-краєзнавчого музею

Начальниця відділу культури, національностей та релігії Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк спростувала інформацію про закриття міського історико-краєзнавчого музею, яку розповсюдили напередодні.

«Ірпінський історико-краєзнавчий музей продовжує свою роботу і “закривається” тільки в тих, хто любить розповсюджувати неперевірену інформацію і публікації»,— написала вона.

Євгенія Антонюк наголосила, що музей продовжуватиме працювати саме в тому приміщенні, де він є зараз і його площа не буде зменшена.

Вона зазначила, що наразі в музеї проходить службова перевірка, під час якої виявлено низку порушень. Зокрема – 300 необлікованих експонатів, незадовільне ведення музейної документації і значне пошкодження обладнання.

«Про це складено акти та проведена комісійна фотофіксація. Усі можуть ознайомитися з цими документами. Директора музею відсторонено від виконання обов’язків на період проведення службового розслідування та оцінки збитків, завданих музею, виявлених в результаті перевірки та інвентаризації»,— додала керівниця відділу культури.

Також Євгенія Антонюк нагадала, що сьогодні, 24 лютого, о 12:00 в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкриється виставка «Ірпінь Нескорений», приурочена річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.