В Ірпені спецпризначенці та волонтери організували благодійний ярмарок (відео)

Із самого ранку на головній площі Ірпеня людно й гамірно. Військові 22-го окремого батальйону спецпризначення окремої Президентської бригади імені Богдана Хмельницького розгорнули благодійний ярмарок. Збирали на FPV-дрони.

Вадим («Самус»), військовослужбовець 22-го окремого батальйону спецпризначення окремої Президентської бригади ім. Б. Хмельницького:

«Наш батальйон уже півтора року як виконує бойові завдання на Бахмутському та Куп’янському напрямках, і ми як ніхто знаємо, що саме нам потрібно, і що саме дрони зараз вирішують хід війни».

Захисники разом із волонтерами благодійного фонду «До бою за волю» продавали патріотичні сувеніри, розмальовані трофейні гільзи та солодощі.

Допомагав збирати кошти військовим український актор і волонтер Михайло Жонін.

Михайло Жонін, актор, волонтер:

«Нас хлопці запросили для підтримки. Ну як же, хлопці просять – ми полетіли. Тепер, коли хлопці на ротації, то ж бачте, не сидять без діла, а збирають, щось роблять, бо ж скоро поїдуть туди».

Ірпінці залюбки долучалися до акції. Хтось обмінював донати на речі, а хтось просто кидав гроші до скриньок.

Анна, мешканка Ірпеня:

«На пенсію не дуже розженешся, але 200 гривень можна дати, саме менше, я думаю. Молюся Богу, щоб ми не у війні були. Щоб хлопці ці живі-здорові повернулися».

Роман, мешканець Ірпеня:

«Ну як можемо, так і допомагаємо. Хто як може, до перемоги».

Окрім благодійного ярмарку, за донат усі охочі могли почастуватися стравами, приготованими на справжній польовій кухні.

Іван («Циган»), військовослужбовець 22-го окремого батальйону спецпризначення окремої Президентської бригади ім. Б. Хмельницького:

«Борщ, такий домашній, дуже наваристий. Всім подобається. Так хлопці? – Так, дуже смачний. І ось така у нас рисова каша з тушкованим м’ясом і овочами».

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР:

«Мені дуже смакує і я дуже щаслива, що мій обід сьогодні проходить тут, поруч із нашими захисниками. І я маю можливість подякувати їм і зробити свій маленький внесок у нашу перемогу».

Такі виїзні акції воїни влаштовують регулярно. Всі вони кажуть, що маленької допомоги не буває. Тож не проходьте повз військових, які самі збирають кошти, щоб захищати нашу країну.

Якщо ви не встигли на благодійний ярмарок в Ірпені, підтримати захисників можна на сайті 22-го окремого батальйону спецпризначення. Посилання у описі під відео. Разом до перемоги!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.