В Ірпені шукають тьютора у молодіжний STEAM-простір Ko_Laba

В Ірпені стартував відбір на посаду тьютора у молодіжний STEAM-простір Ko_Laba, який зовсім скоро функціонуватиме у місті.

«Ірпінська міська рада у співпраці з Молодіжним Парламентом Ірпеня спільно з ГО «ГО ГЛОБАЛ» та UNICEF реалізують проект зі створення багатофункціонального молодіжного простору Ko_Laba, про що був укладений відповідний Меморандум. Нині стартував наступний етап — набір тьюторів для Ko_Laba», — написав на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Тьютор молодіжного простору — це відповідальний працівник закладу, який дбає про нього, про обладнання, а також про його відвідувачів, так, як про рідних. Він організовує та проводить заняття з різних областей науки, технологій, інженерії, математики та творчості (STEAM). Тьютор також підтримує та допомагає відвідувачам засвоїти освітні програми, отримати нові навички та розвивати їх; організовує та проводить інтерактивні заняття, які стимулюють інтерес до STEAM-галузей та інших сфер життя, веде адмінпроцеси та документує прогрес відвідувачів тощо.

«Робити все це тьюторів навчить команда ГО «ГО ГЛОБАЛ» — у рамках реалізації проєкту Ko_Laba буде проведено навчання методикам STEAM-освіти, основам фінансової грамотності, комунікації та іншим необхідним знанням для роботи із молоддю», — додав Андрій Кравчук.

 Вимоги до кандидатури:

 ⁃ має базові знання в галузях точних наук, любить навчатися сам і може навчити інших;

 ⁃ твердий користувач ПК, активний користувач соцмереж та месенджерів;

 ⁃ має досвід організації тренінгів, лекцій, воркшопів, тощо;

 ⁃ знає як працювати з дітьми та молоддю, розуміє специфіку цих вікових категорій;

 ⁃ креативний і зацікавлений у застосуванні інноваційних підходів;

 ⁃ мотивований до отримання нових знань та навичок з фокусом на STEAM.

Робота тьютора є оплачуваною.

Якщо ви підходите під ці вимоги або бажаєте працювати з молоддю, яка побудує нову Україну, заповніть форму для реєстрації ТУТ.

Подати документи можна до 25 березня 2024 року.

Нагадаємо, нещодавно в Ірпені підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якої створюють багатофункціональний молодіжний простір для забезпечення якісного розвитку молоді.

Проєкт реалізовуватиметься у рамках програми «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» і став можливим завдяки співпраці Ірпінської міської ради, ГО «ГоГлобал», Молодіжного парламенту Ірпеня у партнерстві з Дитячим фондом ООН UNICEF за підтримки Німецького банку розвитку KfW і Посольства Німеччини.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.