В Ірпені розпочинається формування черги до дитячого садочку по вул. Курортній

4 Липня 2019

В Ірпені з 10.07.2019 року розпочинається формування черги до дитячого садочку по вул. Курортній у паперовому вигляді. Про це повідомляється на офіційному сайті Управління освіти і науки ІМР.

Реєстрація заяв буде відбуватися щосереди та щочетверга з 9 до 16 години в управлінні освіти і науки за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченка 3а, каб.5.

Для реєстрації необхідно одному з батьків надати власноруч написану заяву, пред’явити оригінал свідоцтва про народження дитини, надати його копію та копії документів, що підтверджують право на пільги, передбачені чинним законодавством (якщо такі є).

Як повідомляєтся, при зарахуванні до дитячого садочка перевага буде надаватись дітям, які відповідно до діючого законодавства України мають пільги для зарахування до закладу дошкільної освіти і тривалий час перебувають в електронній черзі на зарахування до інших ЗДО міста Ірпеня.

Додаткова інформація за тел. (04597) 60768

Як відомо, дитсадок планують відкрити у вересні цього року. У зв’язку з цим, на одному з місцевих інтернет-видань стартувало опитування щодо обрання назви освітнього закладу.  

До слова, нещодавно  залили фундамент під новий дитячий садок, який розташований на вул. Незалежності у мікрорайоні Стоянка і розрахований також на 120 дітей.  На це будівництво виділили 20 млн. гривень. Основні будівельні роботи планують завершити в цьому році. Відкриють – в наступному році.

Як відомо, це буде вже 4-й новий комунальний садок в Ірпені, збудований за останні 4 роки за кошти міського бюджету.  

Bookmark the permalink.

Comments are closed