В Ірпені розпочався турнір пам’яті Небесної сотні

Сьогодні в Ірпені відбулося офіційне відкриття щорічного спортивного турніру пам’яті Небесної сотні та Героїв АТО. 

На захід завітали перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, начальник обласного управління фізичної культури та спорту Сергій Тимофеєв, полковник, командир військової частини Іван Живокоський, представник спілки ветеранів АТО м.Василькова Наталія Ібрагімова, ветеран АТО, представник спілки ветеранів АТО Ірпеня Олександр Головенко, мати героя АТО Опанасенко Василя,який загинув на Сході Олена Опанасенко. 

“Надзвичайно важливо сказати, шо цей захід є традиційним і буде продовжувати проходити в регіоні, тому що це пам’ять про наших учасників  АТО, Героїв, які, на жаль, не повернуться уже додому. Але наше завдання – пам’ятати таких людей своїми справами, вчинками, щоденною роботою, алеями, меморіальними дошками. Тому що ці хлопці віддали найдорожче для того, щоб ми жили і розвивали нашу Батьківщину. Щиро вдячний організаторaм, хочу від імені міського голови, від імені управлінської команди, виконавчого комітету подякувати всім учасникам за участь, почесним гостям, Раді АТО. Вчора ми відкривали боксерський турнір, сьогодні буде продовжуватись з інших видів спорту турнір. Нехай переможе найсильніший! Але отримуйте задоволення від цього заходу, нові враження, нові знайомства. Пам’ятайте, що є люди, які зараз захищають нашу країну в зоні проведення бойових дій на Сході країни, що є люди, які готові віддати своє життя ради України, – зазначив Дмитро Христюк. 

Організаторами Турніру є ГО “Координаційна рада Ірпінського регіону”, ГО “Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО”, ГО “Перший номер”, спортивний клуб “Бойова жаба”, Школа боксу Олега Кудінова. 

Як відомо, цей захід проводиться в Ірпені вже п’ятий рік поспіль, а з 2016 року він проходить завдяки програмі “Громадський бюджет м. Ірпінь”. Щорічно Турнір збирає близько 400 спортсменів міста Ірпінь та інших населених пунктів Київщини. Цьогорічний турнір запрошує учасників і вболівальників м. Ірпінь, Приірпіння та області на змагання з міні-футболу, боксу, волейболу та кроссфіту. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.