В Ірпені розпочали підготовку до опалювального сезону

15 серпня в міськвиконкомі відбувся “круглий стіл” за участі заступника Ірпінського міського голови Наталії Семко, представників Ірпінської філії ПАТ “Київоблгаз” та працівників профільних відділів та управлінь. Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

Під час заходу обговорювалися важливі питання щодо підготовки до опалювального сезону, зокрема: про проведення робіт по підготовці до ОЗП згідно з пам’яткою, про невиконання умов гарантійних листів минулих періодів, про наявність підтверджених обсягів природного газу (номінація), про відсутність заборгованості та забезпечення своєчасних розрахунків з оператором ГРМ відповідно до умов договору розподілу природного газу.

Також були порушені питання про перевірку димових та вентиляційних каналів та надання відповідних актів категорією споживачів населення, про укладання договорів господарського відання, експлуатації, прийняття на баланс безгосподарних газопроводів, укладання актів балансового розмежування з балансоутримувачами багатоквартирних житлових будинків, про утримання в належному стані системи газопостачання балансоутримувачами (фарбування газопроводів, забудова та ін.).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.