В Ірпінському ліцеї «Мрія» пройшов перший регіональний етап всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура». 15 роїв із різних навчальних закладів боролися за право представити Ірпінську громаду на наступному етапі змагань. Про це інформує Управління освіти і науки ІМР.
Змагалися рої старшої та молодшої вікових категорій. Кожна команда представила свою атрибутику, стилізовану назву і ,звичайно, учасники позмагалися у різних конкурсах. Зокрема, вони проходили смугу перешкод, збирали і розбирали автомати, метали гранати тощо.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348557193_762366225381346_4844796363360569417_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348468991_1326862444561905_6814380331302573472_n-1024x700.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348694863_1292001664759293_1231502475876535181_n-1024x680.jpg)
Переможцями у молодшій віковій категорії став рій «Патріоти» Ліцею №3, друге місце зайняла команда «Відважний кіш» ліцею «Мрія», а третє — «Козацький рід» Михайлівсько-Рубежівського ліцею.
У старшій віковій категорії золото вибороли учні Ліцею №2 — рій «Молода січ», срібло отримала команда «Молода Січ» Ірпінського фахового коледжу НУБіП, бронзу — рій «Ірпінська Січ» ліцею «Мрія».
«Пишаємося нашими учнями. Бажаємо переможцям гідно представити Ірпінську громаду на обласному етапі конкурсу. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися. Віримо і переможемо!», — написали в Управлінні освіти і науки.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348286723_584311110466244_4545534950784673474_n-1024x765.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348663621_1178817979482041_33522349581396288_n-1024x735.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348453234_1383808215523583_4319958351071975138_n-822x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348456387_635372141829876_3726120726790234028_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/348547966_787937806095404_6456555680221132833_n.jpg)
До змагань учасників готували протягом двох місяців. Підготовкою займалися фахівці Муніципальної варти Ірпеня. Вони проводили для школярів різноманітні навчання. Зокрема, 6 травня Мунварта організувала для місцевих команд загальний вишкіл.