В Ірпені проведуть благодійний розіграш поштового блоку «Не забудемо! Не пробачимо!»

В Ірпені розіграють 11 поштових блоків «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», випуск якого Укрпошта присвятила річниці звільнення Київщини від російських окупантів. Для того, щоб виграти блок, до якого входять марки, листівки та конверт, потрібно перерахувати щонайменше 250 гривень на придбання дрону для 72-оï окремоï механiзованоï бригади ім. Чорних Запорожців.

«Бійці 72-ї бригади звернулися із терміновим проханням про дрон Mavic 3 для аеророзвiдки. Цi мужні бійці відбивали наше мiсто торік в березнi. Зараз багато iрпiнцiв служить у 72-й. Скоро в них виïзд на Схiд. А вони нам потрiбнi вдома та живi! Тому найменше, чим ми можемо ïм допомогти — це купити ïм високотехнологічні «очi» для відстеження росiян та коригування вогню артилерії по ворожих позиціях», — розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Варто зазначити, що поштовий блок «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель» презентували в Ірпені 31 березня. Тоді ж його почали продавати у відділеннях та на сайті Укрпошти і розійшовся за лічені години.

Щоб взяти участь у благодійному розіграші та отримати такий блок треба поповнити монобанку вiйськового волонтера Олександра Сєрокурова мiнiмум на 250 гривень.

МОНОБАНКА ТУТ.
Номер карти:
5375411205031821

«Якщо хочете задонатити 1000 гривень, то кидайте 4 рази по 250. Одне поповнення більше 250 гривень зараховується за один шанс», — пояснив Олександр Маркушин.

Розіграш відбудеться у прямому ефірі на Instagram-сторінці Ірпінського міського голови. Дату розіграшу оголосять згодом.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.