В Ірпені пропонують створити майданчики для вигулу собак

19 Грудня 2016

Для вигулу та тренування собак в Ірпені пропонують облаштувати огороджені майданчики. Таке звернення нещодавно було зареєстроване на сайті “Єдиної системи місцевих петицій”.

Park_drugbi_narodov_vinitsa_045

“Більшість власників собак нашого міста вигулюють своїх вихованців на дитячих майданчиках, стадіонах, або під вікнами інших мешканців. В усіх розвинених країнах світу давно практикують майданчики для вигулу домашніх улюбленців. Створення огороджених майданчиків буде вигідним для людей, які бояться, що їх чи їхніх дітей покусає собака, що бігає без повідка. З іншого боку, власники собак зможуть відпускати своїх тварин побігати і не хвилюватись, що тих зіб’є машина, вони втечуть, або когось вкусять”, – розповідає автор петиції Тетяна Андрющенко.

На думку автора, майданчики для вигулу та тренування собак є необхідним елементом благоустрою міста. Їх наявність дозволить розподілити простір між різними категоріями мешканців, а власники тварин матимуть місце для отримання знань та корисних занять із своїми улюбленцями. Постійне перебування собаки на повідку і в наморднику – це теж прояви жорстокості. Одне із імовірних місць розташування майданчика – частина парку на територій школи № 12.

Наразі таку пропозицію підтримали 75 осіб. Щоб таке клопотання розглянули на сесії Ірпінської міської ради, за петицію протягом 90 днів мають віддати свій голос 300 чоловік.

Bookmark the permalink.

Comments are closed