В Ірпені пройде перша обласна Спартакіада серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС

 

20 квітня у нашому місті пройде перша Спартакіада Київської області серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Про це розповів ірпінський міський голова Володимир Карплюк. 

“Ірпінь знову обрали для проведення важливого спортивного заходу. 20 квітня у нашому місті пройде перша Спартакіада Київської області серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Вшанувати пам’ять Героїв Чорнобиля до нас з’їдуться гості з усієї Київщини”, – повідомив Карплюк. 

Уже надійшло 32 заявки від міських та районних команд. Ліквідатори змагатимуться у чотирьох напрямках: шашки, шахи, настільний теніс та дартс. Ірпінь теж побореться за першість спартакіади. “Для визначення команди учасників 17 квітня на базі ЗОШ №12 ми проведемо міський етап змагань. До речі, сьогодні на Приірпінні проживає чи не найбільше ліквідаторів аварії на ЧАЕС в області – близько 2,5 тис. осіб. Дякую Київській облдержадміністрації та товариству «Спартак» за довіру у проведенні такої значущої для Київщини події! Запрошую усіх прийти і підтримати учасників змагань!”, – зазначив мер.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.