В Ірпені презентували проєкт нової школи мистецтв

В Ірпінській дитячій школі мистецтв імені М. Вериківського відбулася презентація проєкту будівництва нового приміщення для навчального закладу. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

За планом у новій будівлі будуть великі класи, майстерні, виставкові площі та концертний зал округлої форми. Нову школу планують побудувати на вулиці 74-ої Стрілецької дивізії,1.

Проєкт створили в архітектурному бюро «Модус» за ініціативою Irpin Reconstruction Summit.

«Дякую Irpin Reconstruction Summit за можливості не тільки мріяти, а і проектувати та візуалізувати майбутню школу мистецтв Ірпеня, яка однозначно буде однією з найкращих в Європі», — подякувала Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, ідея створити нову школу мистецтв зародилася ще до війни. Вже тоді почали створювати перші проєкти, але процес зупинився через початок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Проте вже у березні 2023 року ідею відродили і за підтримки Інвестиційної ради Ірпеня розпочали створювати принципово новий, сучасний проєкт закладу початкової мистецької освіти для мешканців Ірпінської громади.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.