В Ірпені презентували програму «ЄОселя»

Сьогодні в Ірпінській міській раді представники товариства «ВІДВАЖНИХ» та Інвестиційної групи «MOLODIST» провели публічне роз’яснення для мешканців Ірпеня щодо можливостей державної програми «ЄОселя». Про це повідомив СЕО товариства «ВІДВАЖНИХ» Володимир Карплюк.

«Разом з юристом товариства «ВІДВАЖНИХ» Вікторією Макухою детально презентували програму, роз’яснюючи, хто має право отримати кредит та які документи необхідно зібрати для успішного розгляду заявки», — додав Карплюк.

У зустрічі взяли участь представники ПриватБанку та Укргазбанку, які розповіли про можливості кредитування в їхніх банках за державною іпотечною програмою.

Photo 2023 11 25 15 59 59
Photo 2023 11 25 16 00 03

«Команда «ВІДВАЖНИХ» та «MOLODIST» представила об’єкти компаній, що підпадають під державну програму іпотечного кредитування. Щиро дякуємо мешканцям Ірпеня та Приірпіння за активну участь та зацікавленість програмою», — підсумував Володимир Карплюк.

Photo 2023 11 25 15 59 58

Нагадаємо, нещодавно голова Фонду відновлення Ірпеня презентував новий відеопроект «Чесна відбудова», у якому буде розповідати про реальну вартість будівництва нового житла для мешканців Ірпінської громади, постраждалої від російської агресії.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.