В Ірпені починають відбудову будинків на вулиці Северинівська 160/2 та 162/1. Днями Ірпінський міський голова Олександр Маркушин познайомив мешканців будинків із підрядниками, які будуть проводити ремонтні роботи, та з представниками Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine, яка профінансує відновлення багатоповерхівок.
«Технічний нагляд буде вести МОМ, також організація самостійно обрала підрядника і вже у понеділок він розпочне роботи у будинку №162/1. У багатоповерхівці №160/2 капітальний ремонт стартує за два тижні», — повідомив Маркушин.
![395311844_828750752583333_4996971552209684507_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/395311844_828750752583333_4996971552209684507_n-1024x762.jpg)
Найболючіше питання для мешканців цих будинків – понівечений російськими снарядами дах. Підрядники демонтують пошкоджені частини перекриттів та відремонтують покрівлі. Також полагодять перекриття та стіни у квартирах, де були прямі влучання.
За словами мера міста, обидва проєкти включають: утеплення фасаду мінватою 160 мм; оновлення всіх комунікацій: електрика, лічильники, труби водовідведення, водопостачання та опалення у підвалах, стояки у квартирах; заміну пошкоджених вікон та конструкцій на балконах; капітальний ремонт під’їздів та вхідних груп.
![395347142_828750805916661_6641398056129485729_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/395347142_828750805916661_6641398056129485729_n-1024x684.jpg)
![395282541_828750745916667_2477011776627439686_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/395282541_828750745916667_2477011776627439686_n-1024x684.jpg)
«Це перші, але не останні проєкти Ірпінської міської ради та МОМ. Попереду ще не одна відбудова і навіть нове будівництво. Дякую моєму першому заступнику Андрію Кравчуку за налагодження цієї важливої співпраці!», — додав Олександр Маркушин.
Нагадаємо, в рамках благодійної ініціативи «Допомога в кожній краплі» компанія з виробництва водоочисного обладнання Ecosoft збирає кошти на ремонт п’ятиповерхового будинку на вулиці 10-Лінія, 4-А в Ірпені. Мета – зібрати мільйон гривень та повернути додому 44 ірпінчан.