В Ірпені оприлюднили актуальну карту укриттів

21 Серпня 2022
15687013632929398076

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин закликав мешканців громади бути дуже обережними в найближчі святкові дні та опублікував у соцмережах карту, на якій позначені укриття, що діють в Ірпені, Михайлівці-Рубежівці й Козинцях.

«На найвищому державному рівні повідомляють про те, що найближчі дні можуть бути особливо небезпечними. Ворог може спробувати по-своєму “привітати” нас із Днем Незалежності. Я приєднуюся до усіх закликів і прошу бути вкрай обережними 23–25 серпня, не відвідувати місця масових скупчень людей, адекватно реагувати на всі сигнали тривоги та спускатися у підвали чи укриття. Ми розробили карту, де позначили укриття на території Ірпінської громади. Там вказана точна адреса, приналежність до комунальної чи приватної власності, а також номер телефону відповідальної особи. Червона мітка геолокації – протирадіаційне укриття, синя – звичайне», – написав мер.

За його словами, ірпінці можуть «уже сьогодні, гуляючи містом, перевірити, чи відкрите найближче укриття».

«Вони всі повинні бути відчиненими! Таке доручення я вже давно дав балансоутримувачам. Якщо ж раптом укриття закрите, прошу телефонувати у відділ з надзвичайних ситуацій ІМР (097)6059224 або на мою гарячу лінію, яка вже завтра зранку відновлює свою повноцінну роботу – 0800335191», – зазначив Маркушин.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed