В Ірпені оновлюють двори на вул. Тищенка

Прибудинкові території в Ірпені на вулиці Тищенка, 3 та 3-А скоро буде важко впізнати. Зараз тут проводиться капітальна реконструкція одночасно двох дворів.

«На частині прибудинкової території взагалі не було асфальтного покриття. Зараз ми будемо класти біля під’їздів “фемку“, будемо прокладати дорогу, ставити нові сміттєві баки – сміттєві майданчики закритого типу», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

На нові сучасні сміттєві контейнери замінять ось ці старі. На цьому місці облаштують один закритий сміттєвий майданчик для двох будинків. За словами міського голови, відкриті контейнери повинні зникнути з усіх дворів Ірпеня назавжди. А ще у внутрішніх  двориках цих двох будинків установлять LED-освітлення.

«Ніколи не була освітлена ця прибудинкова територія, зараз ми її освітлимо. Це, по-перше, буде безпека, і, звичайно, буде їм (жителям) зручно», – додав Олександр Маркушин.

Окрім цього, вздовж вулиці Тишенка встановлять паркан, і батьки вже не хвилюватимуться за дітей, які одразу з під’їздів можуть вибігти на дорогу. Завершити реконструкцію цієї прибудинкової території планують за два-три тижні.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.