![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/75056909_639069096499249_4703820754918047744_n-1.jpg)
1 листопада на базі Ірпінського навчально-виховного об’єднання “Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук” було проведено обласну педагогічну толоку координаторів органів учнівського самоврядування “Організаційно-педагогічні умови діяльності координаторів органів учнівського самоврядування в умовах реалізації освітніх інновацій з дітьми-лідерами”.
Про це повідомляється на офіційній сторінці Управління освіти і науки ІМР у соцмережі.
Захід було проведено КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” за підтримки управління освіти і науки Ірпінської міської ради. Представники районів, міст та об’єднаних територіальних громад Київщини.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/75456786_639069083165917_1693737477212209152_n.jpg)
Під час толоки були обговорені питання щодо напрямів діяльності обласної ради дітей Київщини на 2019-2020 навчальний рік. Учасники заходу презентували свої напрацювання на біржі інновацій. В результаті командної роботи було напрацьовано ряд ідей та проектів.