![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/81728575_1361988030653888_2538068549423857664_n.jpg)
3 січня на вулиці Центральній в Ірпені провели заміну ліхтарів вуличного освітлення. Про це повідомили на сторінці КП “Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/81970185_1361988077320550_6617590497626030080_n.jpg)
Працівники дільниці електричних мереж замінили ліхтарі вуличного освітлення на нові Led лампи, а саме на зупинці міжміського транспорта по вул. Центральній.
Нагадаємо, що нещодавно сучасне LED-освітлення з’явилося в Ірпені на вул. Пушкінській, частині вул. Виговського в межах Пушкінська-Чехова, вул. Українській та вул. Вериківського від вул. Пушкінської до Гагаріна.
Загалом замінили ще близько 100 світильників. Старі лампи потужністю 150, 250 Вт замінено на енергоефективні – 66 Вт при кращому світовому потоці.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook, та Telegram!