![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/81304322_1013522885683601_3280958193525587968_o.jpg)
Увечері 2-го січня, на новій частині ірпінської набережної, яка являється рекреаційною зоною Ірпеня, компанія з трьох підлітків віком 11-13 років бавилася піротехнікою — кидали петарди. Для більшого ефекту петарди закидували до сміттєвих урн, через що у деяких з них відірвалося дно. Даний інцидент був зафіксований камерами відеоспостереження Муніципальної варти Ірпеня.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/80878753_1013522145683675_8026364428121276416_o.jpg)
Як відомо, виїхавший на місце події екіпаж групи шкидкого реагування муніципальної варти Ірпінської міської ради застав дану компанію неповнолітніх хлопчиків неподалік АЗС по вул. Підгірна. Інспектори провели бесіду з дітьми, розказали, які наслідки може мати необережне поводження з петардами для їхньої ж безпеки. Також встановили особи цих дітей і повідомили про випадок батьків, та викликали поліцію.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/01/82290924_1013522805683609_6371512687158886400_o.jpg)
Так як ніхто з молодих бешкетників не досяг 16-ти річного віку, за вчинення адміністративного правопорушення інспекторами муніципальної варти були складені адмінпротоколи стосовно батьків кожної дитини за ст. 152 КУпАП, п. 1.37 Правил благоустрою Ірпеня «Пошкодження елементів благоустрою».
Муніципали з метою попередження нещасних випадків звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей.
“Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, дотримання яких демонструйте на власному прикладі. Розкажіть про небезпеку легкозаймистих та вибухонебезпечних предметів; про небезпеку використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок)”,- наголошують муніципали.
Нагадаємо, у період новорічно-різдвяних свят чи не найулюбленішою забавкою дітей та дорослих є запуск феєрверків, «стріляння» петардами чи хлопавками. Скільки б не точилися суперечки навколо важливості й безпечності піротехніки, вона користується все більшим попитом, тим більше що проблеми придбати піротехніку немає — продавці часто продають небезпечний товар навіть дитині.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook, та Telegram!