![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/83906443_2483909735165845_4398596945522720768_n.jpg)
Представники “Території спорту” за підтримки партнерів з добрих справ – ГО “Асоціація жінок України “ДІЯ”. Приірпіння та СК “Дзюдока” Олександра Старкова запускають новий соціальний проєкт “Самооборона для жінок та дівчат”.
Тренування проходитимуть щовівторка, о 19.00 год. в приміщенні Центрального міського стадіону “Чемпіон”.
Запис на заняття на безоплатній основі – 0969606114 Олеся.
Ціль проєкту – підвищення впевненості у собі кожної жінки; можливості захистити себе у конфліктних ситуаціях в соціумі та у сім‘ї; усвідомлення себе не представницею слабкої статі, а повноцінною, амбітною та цілеспрямованою особистістю.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!