В архітектурній компанії Gensler створили окрему команду, яка працює над відновленням Ірпеня  

У всесвітньовідомій архітектурній компанії Gensler над відновленням Ірпеня працює окрема команда — Gensler Ukraine Taskforce. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк під час візиту у Вашингтон провели із нею кілька робочих зустрічей.

«Ірпінь зазнав найбільших руйнувань на Київщині. З одного боку, це велика трагедія, але з іншого — це для нас виклик, оскільки ми не тільки маємо відповідальність відновити кожен квадратний метр житла, але ми зобов’язані зробити Ірпінь найкращим відновленим містом в Україні. Для цього ми маємо зосередитися на формуванні стратегії відбудови та основного документу розвитку – стратегічного майстер-плану. В результаті наших перемовин Gensler погодився співпрацювати з громадою Ірпеня, місцевими та іншими міжнародними дизайнерами, щоб очолити розробку майстер-плану міста», — розповів Володимир Карплюк.

Варто зазначити, Gensler — це глобальна архітектурна, дизайнерська та планувальна компанія з 53 офісами та більше ніж 6 000 професіоналів у регіонах Америки, Європи, Великого Китаю, Азійсько-Тихоокеанського регіону та Близького Сходу. З листопада 2022 року Gensler працює над розробкою майстер-плану Ірпеня, а в лютому 2023 року компанія представила своє бачення реконструкції Ірпеня як «Smart Heart Garden City».

«Я дякую співголові Gensler Діані Хоскінс за її високопрофесійну увагу та публічну підтримку міста Ірпінь на міжнародних заходах. Дякую команді Gensler, зокрема Марку Ердлі, Роберту Пеку, Ранді Малкаві, Гільєрмо Арока та Надії Волчанській, за щоденну співпрацю та поради щодо принципів відновлення Ірпеня. Дякую пані Софії Сонг за проведення і обробку соціологічного опитування з компанією «Социс». Я дякую кожному працівнику Gensler за їх внесок у формування майстер-плану Ірпеня. Gensler також допомагатиме нам у залучені та отриманні допомоги для реконструкції від організацій, таких як ООН та Світовий банк», — подякував команді Gensler Ukraine Taskforce Володимир Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.