Уряд дозволив роботу непродовольчих ринків

Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на позачерговому засіданні уряду, повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, ці зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема через роботу непродовольчих ринків.

Непродовольчі ринки працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів. Рішення набуде чинності після опублікування.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні необхідно відкривати непродовольчі ринки за умови дотримання відповідних протиепідемічних заходів безпеки.

«Якщо працюють магазини непродовольчих товарів, то треба відкрити й ринки. На таких самих умовах, що й продовольчі: з усіма заходами безпеки для людей, щоб мінімізувати ризики зараження», – наголосив Зеленський.

Як відомо, станом на ранок 14 травня зареєстровано 16 тис. 847 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 456 летальних, 4 тис. 143 пацієнта одужало. За добу зафіксовано 422 нові випадки захворювання.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.