“Укрзалізниця” розпочне будівництво наземного переходу в Ірпені до кінця місяця

Наземний перехід через залізницю в Ірпені розпочнути будувати вже в цьому місяці. Про це кореспондентам “Правди Ірпеня” розповів начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ  Андрій Літвинов.

“Нещодавно разом з першим заступником міського голови Олександром Маркушиним прийняли учать в комісії Укрзалізниці, яка проходила на чолі з начальником київської дирекції залізничних перевезень Костюшко Віктором Петровичем та за участі начальника станції Ірпінь Сергія Андрійовича. До кінця серпня обіцяли в Укрзалізниці розпочати будівництво”, – повідомив Літвинов.

Під час зустрічі обговорили місце розташування наземного пішохідного переходу біля супермаркету NOVUS та технічні аспекти, зони відповідальності кожної з сторін. На місто покладено обов’язок зробити благоустрій і підхід до переходу, пандус, а Укрзалізниця – збудувати перехід.

“Зі сторони міста ми готові всебічно сприяти, щоб даний проект був втілений та завершений в цьому році до кінця осіні. Дякуємо Укрзалізниці, що вибрали для реалізації проекту (з усіх міст області) саме Ірпінь!”, – підсумував Андрій Літвинов.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.