Учора Ірпінь перетворився на центр трипільської культури

Учора на Центральній площі Ірпені відбувся фестиваль “Трипілля: цивілізація творців”, який сформував ірпінців у єдину трипільську родину.

Фестиваль відмітився різноманітністю заходів: fashion-показ колекції етно-одягу;  дефіле моделей та гостей свята;  family-look; виступів почесних гостей; музей під відкритим небом виробів трипільської культури;   виставки художників та майстер-класи з малювання, хлібоваріння, ліпки глини, ляльки-мотанки, hand-made; ярмарка; перегляд фільму про археологічні знахідки трипільської культури; етно-концерт за участю Ансамблю балету “Терен” Національної філармонії України, Народного ансамблю танцю “Міленіум”, Зразкового дитячого хореографічного ансамблю “Едельвейс”, Дитячого фольклорного колективу “Промінь”, Авдіюк Ірини, всесвітньовідомого ансамблю “Зернятко”; рок-етно-концерт гуртів “Go-A”, “Зухвалі тіні”.

Родзинкою свята став виступ театру вогню “Fire spirit”, який запалив хороший настрій у всіх присутніх. 

Варто зазначити, що таких фестиваль проходить в Ірпені другий рік поспіль. Організаторами свята є Ірпінська агенція розвитку, КНЕУ, відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради. Захід відбувся за підтримки В.А. Карплюка, І.Ковтуна, А.Мирончука, В.Феєра та П.Короля. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.