Учасник АТО про кандидата в нардепи Горобця: “Сепаратюга, який розколює Україну”

Відомий боярський підприємець і учасник АТО Андрій Горчинський закликав виборців 95-го округу не підтримувати на парламентських виборах кандидата від партії “Слуга народу” Олександра Горобця. Відеозвернення з цією заявою він виклав у фейсбуці.

Андрій Горчинський обурюється з приводу того, що кандидат від “Зе-команди” виступає за надання жителям Донбасу особливого статусу – права на офіційне використання російської мови.

“У мене запитання до виборців 95-го округу: якщо ваш кандидат уже ділить українців на західняків і східняків – якихось особливих людей, яким дозволено більше, ніж іншим, то куди цей шлях? Цей шлях пана Горобця веде до того, щоби після Донецької та Луганської областей особливий статус був наданий Закарпаттю, Одеській області, Херсонській, Миколаївській і, фактично, була створена та сама Малоросія, проти якої ми вже шостий рік воюємо. Особисто я два роки провів на війні. Заради чого? Заради того, щоби під прапорами “Зе-команди” до парламенту заходили латентні сепари, які своїми вчинками й заявами просто розколюють Україну?”, – запитує АТОвець.

Він також висловив подив щодо того, “як можна висувати кандидатом у народні депутати людину, яка пропрацювала дуже багато років у найбільш корумпованій державній організації – в “Укрспирті”, і відмиті гроші інвестувала в забудову Софіївської Борщагівки”.

“І після цього він розказує, що бореться з забудовниками, сам, фактично, будучи забудовником!”, – наголосив Андрій Горчинський.
Він закликав виборців “не дати сепарському проросійському реваншу здійснитися в Україні”.

“Згуртуйтеся навколо достойних кандидатів із проукраїнською позицією, а не навколо якогось Горобця, який повністю пробрехав усю свою біографію – вона абсолютно вся відкореговна, підчищена. Кого ви ведете до влади? Горобця, який є, фактично, сепаратюгою, що проживає в нашому районі? Схаменіться, люди добрі. У вас є гідні кандидати, голосуйте за них”, – заявив учасник АТО.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.