![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69560590_579546769243033_7525854610464964608_n.jpg)
У ЗОШ №18 у Коцюбинському пройшла акція “Національне читання” під патронатом президентської пари Республіки Польщі. Про це повідомив в.о. селищного голови Коцюбинського Сергій Даніш.
Захід відбувся в рамках реалізації проекту “Абетка польського класу” і міжнародної співпраці з Фондом “Свобода і Демократія”.
В акції приймали участь учні, які вивчають польську мову, вчителі та гості.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69856798_579546775909699_4410323559155499008_n.jpg)
Не обійшлось без подарунків. Для кабінету польської мови перший заступник ірпінського міськаго голови Олександр Маркушин подарував ноутбук, який необхідний для удосконалення навчальної бази.