У Михайлівці-Рубежівці відзначили День фізичної культури і спорту (відео)

Присідаєм-присідаєм! У роботі руки, ноги! На стадіоні – велика руханка під керівництвом професійного тренера спортивної мережі «Реформа» Богдана Боклана. Так у Михайлівці-Рубежівці розпочалося свято прихильників здорового способу життя. Приурочили його до Дня фізичної культури і спорту. А ще його називають Олімпійським днем. З цієї нагоди зібралися позмагатися учнівські команди місцевого ліцею та гімназії сусідніх Козинців.

Володимир Тарасов, директор Ірпінської ДЮСШ:

«Бажаю вам наснаги, гарних спортивних результатів бажаю тим, хто займається спортом, а тим, хто ще не пов’язав своє життя з рухом, активністю — записуватися у спортивні секції».

У програмі змагань – найрізноманітніші конкурси. Мірятися силами розпочали з перетягування канату. Ця популярна спортивна забава запалила не лише протиборчі команди, але й уболівальників. З їхньою підтримкою невеличку перевагу здобули Михайлівсько-Рубежівські ліцеїсти. Суперники трішки засмутилися, але, кажуть, надалі здаватися не збираються.

Софія, вихованка Козинцівської гімназії:

«Головне не виграти, а взяти участь»

А тим часом команди вже готуються до естафети веселих стартів. Заряджені драйвом і юні спортсмені, і їхні керівники. Адже перемога залежить від кожного особисто. Бо ж треба проявити і швидкість, і спритність, і зосередженість та ще багато інших якостей. Емоції зашкалюють! Захоплені грою діти й не помічають як завершуються усі шість етапів естафети.

Команда Михайлівсько-Рубежівського ліцею:

«Мені було найскладніше там, де м’ячики. Було важко».

«Для мене було найскладніше пробігти через цю драбину».

«Ми виграли!».

«Ми старалися і ми вірили у себе»

Після цього конкурсу навіть переможці зізналися, що перемога не головне і підбадьорили своїх суперників:

«Головне не перемога, а участь».

Завершальним етапом змагань став міні-футбол. Якщо від Михайлівки-Рубежівки на поле вийшла команда хлопців, то від Козинців – у команді і дівчата-футболістки. Потужна підтримка, як кажуть, з берега заряджала гравців протягом усього матчу.

 Команда Козинцівської гімназії:

«Круті пацани і дівчата. Класно грають. Суперники були дуже чудові, мені сподобалось. Вони старалися грати, хотіли перемогти».

Проти Козинцівської команди грали, можна сказати, професіонали.

Тарас Фільчаков, тренер футбольної команди учнів Михайлівсько-Рубежівського ліцею:

«Дітки давно займаються. Хто чотири роки, хто три, хто рік. Я завжди був за такі свята. Тому, що це об’єднує дітей, об’єднує батьків. Це дуже гарне свято і я вважаю таке потрібно проводити частіше».

Попри перемоги одних і поразки інших учасники події вважають, що День фізкультури і спорту у Михайлівці-Рубежівці, вдався і перемогла дружба!

Микола Куліш, вчитель захисту України та фізичного виховання Михайлівсько-Рубежівського ліцею:

«Великі спортсмени також не завжди виграють, також програють. А у нас був дружній день фізкультури і спорту, відпочинок»

Ірина Кравчук, староста Михайлівсько-Рубежівського округу:

«Наш захід відбувається вперше. Але ми віримо і знаємо точно вже, судячи з реакції дітей, як вони задоволені, що будемо проводити такі заходи і надалі».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.