У місцевого “активіста” – афериста Євгенія Мельничука почалися припадки. Про це нам повідомили джерела, наближені до нього. Тему навколо Лободи Мельничук вважає часом Ч для того, щоб усунути від влади Карплюка та команду “Нових облич”.
Для цього Мельничук зробив фотожабу, де Карплюк і Плешко зображені як сепаратисти. Поширювати цю фотожабу йому допомагає місцевий земельний аферист Олександр Беленок.
Щоправда, в соцмережах поки що такі посилання не користуються популярністю і набирають максимум 1-2 лайки.
Як відомо, за зовнішніми спостереженнями людей, які розуміються в психіатрії, це називається рубіжними кризовими станами. Тобто, він може бути нормальним, але в період інформаційного впливу він падає в режим психічно нездорової людини. Саме ця ситуація і жага до того, що він прийде до влади в Ірпені зараз кидає його в такий стан.