У Коцюбинському вирішують питання якості питної води

Вчора Коцюбинське відвідав голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян. Разом із першим заступником голови КОДА Світланою Свищевою, народними депутатом України Олександром Горобцем, представниками департаменту екології та громадою селища вкотре обговорили наболіле для Коцюбинського питання якості питної води. Про це повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш.

Очільник селища розповів, що через неправильну експлуатацію водних насосів протягом кількох попередніх років одна зі свердловин, що працюють на вулиці Лісовій, вийшла з ладу. Через це вода, що надходить до кількох багатоквартирних будинків на вулиці Лісовій стала непридатною для вживання.

За словами Даніша, одним із варіантів розв’язання цієї проблеми є підключення цих будинків до мережі ПАТ “Київводоканал”. Київська обласна рада вже виділила для цього 2 млн грн. Ще 1 млн грн має піти з селищного бюджету. Вартість першого етапу підключення – трохи більше 3 млн. грн. Інший варіант – будівництво нової свердловини та резервуару води на вулиці Лісовій, що коштує до 2 млн грн.

Під час зустрічі з головою КОДА чимало мешканців Коцюбинського підтримали саме ідею облаштування нової свердловини. Тому, почувши думки людей й провівши ще кілька нарад з експертами, впевнений, буде прийняте правильне рішення.

Сергій Даніш також додав, що протягом двох останніх тижнів за кошти місцевого бюджету було встановлено очисне устаткування на двох водонапірних станціях по вул. Лісовій та Меблевій. “Вчора та сьогодні лабораторія взяла пробні зразки води. Чекаємо результатів”, – зазначив Даніш.

“Дякую голові КОДА Михайлу Бно-Айріяну та Олександру Горобцю за всебічну підтримку Коцюбинського у вирішенні цієї проблеми. Також дякую за те, що почули нас і з приводу незаконних викидів у повітря, які теж дуже турбують наше селище! Вчора під час зустрічі це питання підняв член виконкому Богдан Слюсаренко і губернатор пообіцяв своє сприяння у його вирішенні! Дуже чекаємо позитивного результату”, – додав Даніш.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.