![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/70620069_2237859993006122_7125227177854894080_n.jpg)
До Дня селища Коцюбинське хочуть презентувати фотовиставку історичних світлин селища. Про це повідомила голова Молодіжної ради при КОДА Олена Рожанська.
“Якщо у Вас є цікаві фотографії “з минулого” – надішліть мені, будь ласка, для фотосушки. Принаймні, крізь призму об’єктиву відчуємо атмосферу Коцюбинського енну кількість років тому”, – додала Рожанська.
Святкування Дня селища заплановане на 14 вересня. Надсилати фото можна у особисті повідомлення Олені Рожанській.