У Коцюбинському прийняли бюджет селища на 2018 рік. Відповідне рішення ухвалили депутати сьогодні під час сесії Коцюбинської селищної ради.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2018/03/29750932_10215340694141409_880921677_n.jpg)
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2018/03/29745309_10215340681821101_2113066166_n.jpg)
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2018/03/29745413_10215340684741174_502035214_n.jpg)
Проект рішення ” Про селищний бюджет селища Коцюбинське на 2018 рік” одноголосно підтримали 16 присутніх на сесії депутатів КСР.
Варто зазначити, що до сьогодні селище Коцюбинське жило на 1/12 видатків обсягу бюджетних призначень, визначених рішенням про бюджет на 2017 рік. Напередодні Нового року селищна голова Ольга Матюшина наклала вето на проголосований депутатською більшістю проект бюджету селища.
7 березня на позачерговій сесії Коцюбинської селищної ради депутатська більшість відсторонила Ольгу Матюшину від посади Коцюбинського селищного голови. Шляхом таємного голосування дві третини депутатів висловили Ользі Матюшиній недовіру громади Коцюбинського.