У Фонді відновлення Ірпеня розказали історію зруйнованого житла родини Вакків

Фонд відновлення Ірпеня опублікував відеоісторію родини Вакків, які через російську агресію втратили власну оселю в Ірпені на вулиці Вишневій. Про горе родини розповів співзасновник Фонду, голова Інвестиційної ради Ірпеня  Володимир Карплюк.

До початку повномасштабної війни подружжя Вакків зробило ремонт у новому будинку та готувалося до народження довгоочікуваної донечки. Але, як і у мільйонів українців, плани родини Вакків зламала російська агресія.

Їхня дочка народилася у підвалі пологового будинку, а їхню оселю, в яку вони так багато вклали, знищили російські снаряди.

«Я не можу працювати. Чоловік один працює. Ми його не бачимо взагалі, тому що нам треба не просто жити і знімати, а й відавати гроші за той ремонт, який ми швидко-швидко за рік зробили, щоб було, де жити нашій дитині. Хотіли, щоб вона народилася і ми її привезли в ідеальний дім нашої мрії», — розповідає власниця зруйнованого будинку.

Родина Вакків потребує допомоги у відбудові їхнього будинку. Допомогти може кожен охочий, відправивши переказ СЮДИ з приміткою «Родині Вакків».

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня розповідає історії зруйнованих будинків в місті, щоб залучити допомогу на їхню відбудову. Зокрема, нещодавно вони опублікували відеоісторію пошкодженого будинку родини Полікарпових.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.