У Фіскальному університеті відбувся благодійний новорічний бал

 В Університеті державної фіскальної служби України відбувся благодійний новорічний бал. Гроші отримані від проведення заходу підуть на подарунки дітям-сиротам. Про це повідомили на сайті УДФСУ.

Організував захід Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (далі – Факультет) та громадська організація «Освітній простір» з метою культурного виховання студентів та курсантів, а також із благою місією – допомогти дітям-сиротам із дитячого будинку у місті Ворзель.

 Участь взяли  60 пар, які подарували присутнім не тільки вишукані бальні танці, а й казковий настрій та незабутні емоції, а студенти та курсанти Факультету заспівали новорічних пісень. Варто зазначити, що хореографами виступили самі студенти, які самостійно продумали святкове дійство від початку і до кінця.

 Під час балу було обрано короля Креницького Ярослава і королеву Лілію Попову. За це почесне звання змагалися 4 пари, які представили свої номери-візитівки, після чого серед них обрали найкращих. Голосування проходило шляхом збору коштів для дітей-сиріт, усі бажаючі могли пожертвувати гроші за улюблену пару і тим самим зробити когось щасливішими. Переможці балу зібрали 3530 гривень для дітей-сиріт і виграли поїздку до Праги на 5 днів.

Уже наступного дня зібрані під часу балу кошти були передані дитячому будинку. Добрі справи робити легко і приємно! Тому, не будьмо байдужими, а разом зробимо світ кращим, а когось щасливішим!

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.