У Бучі “накрили” гральний зал (відео)

Співробітники ірпінської міліції ліквідували гральний зал у Бучі. Під час досудового розслідування відкритого кримінального провадження за ст.203-2 ККУ (заняття гральним бізнесом) правоохоронці провели санкціонований обшук в гральному залі по вул. Комсомольська, 2. Міліціонери виявили та вилучили понад 30 ігрових автоматів, 3589 гривень та інше обладнання, за допомогою якого проводилися незаконні азартні ігри.

Працівники закладу перешкоджали проведенню обшуку: забарикадувалися в приміщенні, яке обладнане двома броньованими дверима. На місце були викликані працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, які за допомогою спеціального обладнання відкрили броньовані двері.

Адміністратора, власника протиправного закладу та 8 відвідувачів, яких правоохоронці затримали в приміщенні під час гри, доставили в міськвідділ міліції і притягнули до адміністративної відповідальності.

Також на підставі прийнятого рішення Ірпінської міської ради на заборону функціонування нічних закладів після 23:00, міліціонери перевірили їх графіки роботи, де виявили та задокументували порушення.

Джерело: http://thebuchacity.com.ua/

Bookmark the permalink.

Comments are closed.