Тварини та їх власники житимуть в Ірпені за офіційними правилами

1 Лютого 2018

Незабаром Ірпінь приєднається до українських міст, де тварини та їх власники живуть за офіційними правилами. Собак доведеться обов’язково реєструвати, вигулювати тільки на повідку, а певні породи – лише у намордниках. КП “Служба захисту та лікування тварин” розробило “Правила утримання і поводження з тваринами в м. Ірпінь”. Такі правила впроваджують у місті вперше.

“Ці правила покликані, у першу чергу, сформувати відповідальне ставлення власника за тварину, попередити жорстоке поводження з тваринами, недопустити збільшення кількості безпритульних чотирилапих на вулицях міста. Крім того, поруч з тваринами люди мають почувати себе  у місті безпечно – це дуже важливо. Комфортне і безпечне співіснування тварин і людей – це характеристика європейського міста. І Ірпінь неодмінно стане таким”, – розповіла кореспондентам “Правди Ірпеня” керівник КП “Служба захисту та лікування тварин” Ірина Мурга.

 

Сьогодні реєстрація і чіпування собак є обов’язковою у багатьох містах України. Це робиться для того, щоб найперше розуміти ситуацію з кількістю тварин у місті. Також – це найкращий спосіб знайти чотирилапого друга, якщо він загубився, а ще це контроль над збільшенням кількості безпритульних тварин.

 

Правила утримання і поводження з тваринами опубліковані на сайті Ірпінської міської ради у розділі “Регуляторна політика” – “Оприлюднення проектів регуляторних актів”. Кожен мешканець Ірпеня може з ними ознайомитися та протягом місяця внести свої пропозиції та зауваження. Після завершення цієї процедури затвердження Правил Правила утримання і поводження з тваринами у м. Ірпінь буде винесено на розгляд Ірпінської міської ради.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed