Товариство «Відважних» та Інвестгрупа «Molodist» преміюватимуть учнів і вчителів ірпінських шкіл за перемоги на обласних і всеукраїнських олімпіадах 

3FCCF311-95DF-4B87-8F16-BD927E76D88F

Товариство «Відважних» та Інвестиційна група «Molodist» преміюватимуть учнів шкіл Ірпінської громади – переможців обласних і всеукраїнських олімпіад – та їхніх учителів. Про це заявив голова Інвестиційної ради Ірпеня, СЕО Товариства «Відважних» та Інвестгрупи «Molodist» Володимир Карплюк.

«Дякую всім вчителям Ірпінської громади та всієї Київщини, які виховують в дітях бажання вчитися та передають їм спрагу до нових знань! Товариство “Відважних” та Інвестиційна група “Molodist” зі свого боку ініціюють преміювання коштом наших компаній учнів та вчителів шкіл Ірпінської громади за перші місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах», – написав Карплюк на своїй фейсбук-сторінці й телеграм-каналі.

Він також зауважив, що ТОВ «Відважних» та ІГ «Molodist» продовжують опікуватися Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій (ІЛІТ).

«Щодня отримуємо чудові новини про наукові успіхи ліцеїстів. Минулого тижня я вже розповідав про переможця обласної олімпіади з інформатики, учня ІЛІТ Антона Бута. А сьогодні стало відомо, що учень 8-М класу ІЛІТ Микита Колісніченко став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, зайнявши перше місце серед учнів усієї Київщини, і тепер готується представляти Ірпінь на всеукраїнському рівні. Талановитою наставницею Микити є вчитель фізики Наталія Дмитренко», – зазначив голова Інвестради.

3AC28273-AE3E-430C-958A-245C8619B9DF

Нагадаємо, друге місце на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики здобув дев’ятикласник Ірпінської загальноосвітньої школи №17 Нікіта Матяш.

Також четверо учнів Ірпінської школи №12 стали призерами обласного етапу олімпіади з української мови та літератури: Юлія Стефаник і Мілана Жук завоювали перші місця, Сергій Желясков – друге й Альона Коломієць – третє. 

Джерело: Інформаційне агентство ITV.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.