Танцювальна команда з Ірпеня представлятиме Україну на Чемпіонаті світу 2023 у Китаї

Команда ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо» виборола перше місце на Чемпіонаті України з танцювального спорту. Відтак ірпінські танцівники представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу 2023 у Китаї.

На конкурсі ірпінці презентували свою танцювальну програму «Незламні», яку створили під керівництвом тренерів клубу «Адажіо» Віталія Салямона та Катерини Салямон-Міхаєєвої.

Команда «Аджіо» змагалась у категорії «Формейшн». У цій категорії вісім танцювальних дуетів мають одночасно і синхронно виконати танцювальну програму, що складається з п’яти латиноамериканських танців.

«Дякуємо ЗСУ за можливість у такі складні часи продовжувати займатися своєю улюбленою справою. Дякуємо танцівникам і тренерам за роботу і результат, а батькам за підтримку. Пишаємось ВАМИ!»,— написали на сторінці танцювального клубу в Instagram.

Нагадаємо, минулого року вихованці ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо» теж представляли Україну на Чемпіонаті світу з танцювального спорту і посіли п’яте місце.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.