Ілля родом з нині окупованого Донецька. Був професійним військовим, вже у 2010 році служив у 1 окремому батальйоні Морської Піхоти у Феодосії. У 2014-му виїхав до міста Лиман. Там у подружжя народився син Платон. Ілля продовжив нести службу у Нацгвардії, згодом переїхав у Миколаїв та підписав контракт з морською піхотою.
Незадовго до 24 лютого 2022 року Ілля отримав снайперське поранення у руку. Після операції повернувся до Миколаєва і з перших днів захищав місто від російських окупантів.
Військовий брав участь у визволенні Херсона, Бахмута, Миколаївської та Донецької областей. У жовтні 2022 року він разом зі своїми побратимами піхотинцями пішов на штурм в районі Донецького аеропорту. Ілля загинув у бою.
У Іллі залишився маленький син. Нині сім’я захисника мешкає в Ірпінській громаді, тож поховали Героя на Алеї пам’яті захисників України.
Фото: Олег Гриб, ITV.
![Photo 2024 02 09 15 14 24](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_15-14-24-1024x682.jpg)
![Photo 2024 02 09 15 14 25 (2)](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_15-14-25-2-1024x682.jpg)
![Photo 2024 02 09 15 14 26](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_15-14-26-1024x682.jpg)
![Photo 2024 02 09 15 14 28 (2)](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_15-14-28-2-1024x682.jpg)
![Photo 2024 02 09 15 14 27](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_15-14-27-682x1024.jpg)