Сьогодні Ірпінь став центром “Світу спорту”

Сьогодні в Ірпені проходив ХІІІ Всеукраїнський конкурс спортивних телевізійних програм “Світ спорту”. Про це повідомив ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Переможців у 10 номінаціях обирали зі 114 робіт. З цієї нагоди до Ірпеня завітали легендарний український легкоатлет і багаторазовий світовий рекордсмен Сергій Бубка та голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган.

“Дуже приємно, що уже другий рік поспіль майданчиком для такої події обирають саме наше місто. Це ще раз підтверджує, що Ірпінь рухається у правильному напрямку – напрямку міста здоров’я і спорту. Ще кілька років тому місця, де в Ірпені можна було займатися спортом, рахували на пальцях однієї руки. А сьогодні це і тренажерні майданчики у парках і скверах, бігові доріжки, оновлені комплекси ДЮСШ і, звичайно, сучасний міський стадіон «Чемпіон». Діти в Ірпені займаються спортом – і це чудово. Мало не щодня наші спортсмени привозять переможні нагороди з регбі, дзюдо, спортивного орієнтування, боксу, волейболу, футболу”, – зазначив Карплюк.

Як ми повідомляли, незабаром Ірпінь прийматиме міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств та бій за звання чемпіона світу зі змішаних єдиноборств ММА за версією ММА PRO серед професіоналів за участю нашого земляка триразового чемпіона світу з бойового самбо, дворазового чемпіона Європи, чемпіона Євразії, мешканця Ірпеня Ярослава Амосова. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.