Школа №18 у Коцюбинському отримала нову техніку

Кожен перший клас ЗОШ № 18 у Коцюбинському отримав у подарунок від Ірпінської міської ради ноутбук, а від Коцюбинської селищної ради – сертифікати на телевізор та принтер. Про це повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш.

“Нехай ця техніка робить навчання дітей цікавішим, а роботу вчителів – легшою! Дуже хочеться, щоби кожен учень щодня із великим задоволенням поспішав до свого класу, а вчителі пишалися досягненнями своїх вихованців. Бажаю дітям вірних шкільних товаришів, захоплюючих подорожей світом науки, щоденних успіхів і неймовірних відкриттів. Педагогам – наснаги і вдячності за цю нелегку, але дуже важливу працю. А батькам – мудрості і віри у своїх дітей!”, – додав Даніш.

Як відомо, школа № 18 у Коцюбинському за літо кардинально змінилася. Зміни помітні вже на вході до школи. Набагато зручнішим є вхід до шкільної їдальні: його розширили і перед самою залою облаштовували зручний просторий хол.

У холі поклали нову плитку. Також замінили всі старі умивальники, встановили електричні рушники та сучасне освітлення. Кошти на ремонтні роботи виділені з міського бюджету Ірпеня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.