![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/08/02627a1-1356419.jpg)
Останній місяць літа вже розпочався, а це означає, що скоро осінь і тоді тепла чекати вже не варто. Поки погода хороша, є можливість кіноманам збиратися на свіжому повітрі, щоб переглянути та обговорити фільми. В Ірпені переглянути фільми під відкритим небом можна у Прокат-кафе “100 коліс” .
Де: Парк Центральний.
Початок сеансів о 21:00.
Вхід: благодійний внесок за бажанням.
З собою мати: ковдру, попкорн та чудовий настрій.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/08/Bez-miann-y.jpg)
Запасайтесь смаколиками і проводьте свої вечори у кінотеатрі під відкритим небом!