Сайт пам’яті загиблих в АТО

Вважається, що війна починається тоді, коли неможливо запам’ятати і навіть порахувати всіх загиблих. У нашій країні війна триває вже понад рік, але невелика команда патріотів налаштована зберегти ім’я кожного загиблого учасника антитерористичної операції на сході України. Вони розробили сайт допомоги сім’ям загиблих учасників АТО “Небесна гвардія” – https://ngua.org/ua

Коли тільки задумували цей сайт (влітку 2014 року), таких було менше сотні. За рік їхня кількість зросла більш ніж у двадцять разів (це без тих, хто вважається зниклим безвісти). Небесна гвардія продовжує поповнюватися. Мета проекту – не тільки зберегти пам’ять про них, а й допомогти осиротілим сім’ям.

З цією метою була розроблена можливість надавати фінансову підтримку сім’ям загиблих за допомогою онлайн-переказу за номером картки. Варто лише вибрати під прізвищем загиблого клавішу “Допомогти родині”, ввести номер своєї картки, ім’я отримувача (ви побачите його, коли натиснете клавішу), суму – і гроші потраплять на банківський рахунок родичів загиблого. Адміністрація сайту не є благодійним фондом і, відповідно, не збирає грошову допомогу на свій рахунок, але забезпечує гарантію того, що вказаний номер картки дійсно належить родичеві загиблого.

На сайті також є можливість написати родині загиблого. Листи спершу потраплятимуть до адміністратора, щоб виключити появу хейтспічів, а далі будуть пересилатися на електронні пошти сімей або поштові адреси.

Команда проекту розраховує на підтримку читачів. Якщо вам відомі контакти сім’ї загиблого – пишіть на адресу: [email protected]. Якщо ви самі є родичами – просто заповніть форму в розділі “Додати інформацію”, і з вами зв’яжеться адміністратор сайту.

Уся інформація, опублікована на сайті, надана офіційними органами, а частина фото взята на сайті “Книга пам’яті” з дозволу авторів.

Герої не вмирають лише в тому випадку, якщо жива пам’ять про них. Збережемо її разом.

4dc278ea94df5afa7884743a89b52382_XL

Bookmark the permalink.

Comments are closed.