![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/84809467_699180993946276_6258200089701908480_n.jpg)
11 лютого Коцюбинське відзначає 79-ту річницю з дня свого створення. Про це повідомив у Facеbook в. о. селищного голови Сергій Даніш.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/86189851_699181130612929_4008734135475503104_n.jpg)
Як відомо, 11 лютого 1941 року хутір Берковець став селищем міського типу та був перейменований у селище імені Коцюбинського.
“Дуже символічно, що саме напередодні наша громада відстояла своє рідне Коцюбинське, наперекір усім, хто хотів стерти його з карти України! Процвітання нашій громаді, добробуту та активного розвитку, а наша команда буде робити для цього усе від нас залежне!”,- написав Сергій Даніш.
Нагадаємо, 10 лютого близько 200 мешканців Коцюбинського збирались біля Комітету ВР з питань місцевого самоврядування і мітингували, так як селище хотіли приєднати до Києва. За підсумками обговорення комітет вирішив, що наразі єдиним законним рішенням є окрема громада.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!