Рішення ВР по Коцюбинському популістичне – Плешко

“Рішення парламенту щодо Коцюбинського є популістичним. Його ініціювали та пролобіювали кілька народних депутатів від провладної фракції, які мають в селищі свої інтереси”, – про це заявив депутат Ірпінської міськради, радник мера Максим Плешко.

Депутат зазначив, що позиція 80% селищних депутатів Коцюбинського, які висловили недовіру селищному голові була повністю проігнорована. Депутати Нових облич в Коцюбинському спокійно йдуть на перевибори, бо за ними стоять мешканці селища, які їх підтримали і будуть підтримувати.

“Уявімо ситуацію, що Нові обличчя знову переможуть – а ми в законний і чесний спосіб усе зробимо, щоб так було – і сформують більшість в раді. Як такий склад депутатів працюватиме із селищним головою, якому висловили недовіру?”, – сказав радник мера.

Тому постає питання: хто відповідатиме за витрачені на вибори бюджетні кошти? Хто відповідатиме за згаяний час, який спалили на політичні баталії замість вирішення безлічі проблем селища Коцюбинське?

Незважені рішення ніколи не вирішують проблему. На жаль, більшість депутатів парламенту, припинивши повноваження Коцюбинської селищної ради і залишивши селищного голову, як одну зі сторін конфлікту, прийняли саме таке немудре, однобоке рішення.

Нагадаємо, що 9 квітня депутати Коцюбинської селищної ради висловили недовіру і усунули голову Ольгу Матюшину від виконання своїх повноважень, що викликало великий резонанс серед мешканців селища.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.